dictionar englez roman

to go glimmering - a da chix




Persoana I-a singularI shall go glimmering
I will go glimmering
I'll go glimmering
eu voi da chix
eu o să dau chix
Persoana a II-a singularyou will go glimmering
you'll go glimmering
tu vei da chix
tu o să dai chix
Persoana a III-a singularhe/she/it will go glimmering
he'll/she'll/it'll go glimmering
el/ea va da chix
el/ea o să dea chix
Persoana I-a pluralwe shall go glimmering
we will go glimmering
we'll go glimmering
noi vom da chix
noi o să dăm chix
Persoana a II-a pluralyou will go glimmering
you'll go glimmering
voi veți da chix
voi o să dați chix
Persoana a III-a pluralthey will go glimmering
they'll go glimmering
ei/ele vor da chix
ei/ele o să dea chix

Sunt prezentate toate variantele gramaticale. Este posibil ca unele să nu fie întâlnite în situații concrete.

Această facilitate este în curs de testare. Dacă observi o problemă, o poți semnala.

Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2021 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro