dictionar englez roman

to preset - a preconfigura




Persoana I-a singularI shall preset
I will preset
I'll preset
eu voi preconfigura
eu o să preconfigurez
Persoana a II-a singularyou will preset
you'll preset
tu vei preconfigura
tu o să preconfigurezi
Persoana a III-a singularhe/she/it will preset
he'll/she'll/it'll preset
el/ea va preconfigura
el/ea o să preconfigureze
Persoana I-a pluralwe shall preset
we will preset
we'll preset
noi vom preconfigura
noi o să preconfigurăm
Persoana a II-a pluralyou will preset
you'll preset
voi veți preconfigura
voi o să preconfigurați
Persoana a III-a pluralthey will preset
they'll preset
ei/ele vor preconfigura
ei/ele o să preconfigureze

Sunt prezentate toate variantele gramaticale. Este posibil ca unele să nu fie întâlnite în situații concrete.

Această facilitate este în curs de testare. Dacă observi o problemă, o poți semnala.

Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2022 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro