dictionar englez roman

to get thin - a se rări




Persoana I-a singularI shall get thin
I will get thin
I'll get thin
eu mă voi rări
eu o să mă răresc
Persoana a II-a singularyou will get thin
you'll get thin
tu te vei rări
tu o să te rărești
Persoana a III-a singularhe/she/it will get thin
he'll/she'll/it'll get thin
el/ea se va rări
el/ea o să se rărească
Persoana I-a pluralwe shall get thin
we will get thin
we'll get thin
noi ne vom rări
noi o să ne rărim
Persoana a II-a pluralyou will get thin
you'll get thin
voi vă veți rări
voi o să vă răriți
Persoana a III-a pluralthey will get thin
they'll get thin
ei/ele se vor rări
ei/ele o să se rărească

Sunt prezentate toate variantele gramaticale. Este posibil ca unele să nu fie întâlnite în situații concrete.

Această facilitate este în curs de testare. Dacă observi o problemă, o poți semnala.

Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2022 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro