dictionar roman englez

a înnegri - to black




Persoana I-a singulareu voi înnegri
eu o să înnegresc
I shall black
I will black
I'll black

I shall be blacking
I will be blacking
I'll be blacking

I am blacking
I'm blacking
Persoana a II-a singulartu vei înnegri
tu o să înnegrești
you will black
you'll black

you will be blacking
you'll be blacking

you are blacking
you're blacking
Persoana a III-a singularel/ea va înnegri
el/ea o să înnegrească
he/she/it will black
he'll/she'll/it'll black

he/she/it will be blacking
he'll/she'll/it'll be blacking

he/she/it is blacking
he's/she's/it's blacking
Persoana I-a pluralnoi vom înnegri
noi o să înnegrim
we shall black
we will black
we'll black

we shall be blacking
we will be blacking
we'll be blacking

we are blacking
we're blacking
Persoana a II-a pluralvoi veți înnegri
voi o să înnegriți
you will black
you'll black

you will be blacking
you'll be blacking

you are blacking
you're blacking
Persoana a III-a pluralei/ele vor înnegri
ei/ele o să înnegrească
they will black
they'll black

they will be blacking
they'll be blacking

they are blacking
they're blacking

Sunt prezentate toate variantele gramaticale. Este posibil ca unele să nu fie întâlnite în situații concrete.

Această facilitate este în curs de testare. Dacă observi o problemă, o poți semnala.

Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2020 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro

 
Poți promova cultura română în lume: Intră pe www.intercogito.ro și distribuie o cugetare românească într-o altă limbă!