dictionar roman englez

a face un raid la - to raid




Persoana I-a singulareu voi face un raid la
eu o să fac un raid la
I shall raid
I will raid
I'll raid

I shall be raiding
I will be raiding
I'll be raiding

I am raiding
I'm raiding
Persoana a II-a singulartu vei face un raid la
tu o să faci un raid la
you will raid
you'll raid

you will be raiding
you'll be raiding

you are raiding
you're raiding
Persoana a III-a singularel/ea va face un raid la
el/ea o să facă un raid la
he/she/it will raid
he'll/she'll/it'll raid

he/she/it will be raiding
he'll/she'll/it'll be raiding

he/she/it is raiding
he's/she's/it's raiding
Persoana I-a pluralnoi vom face un raid la
noi o să facem un raid la
we shall raid
we will raid
we'll raid

we shall be raiding
we will be raiding
we'll be raiding

we are raiding
we're raiding
Persoana a II-a pluralvoi veți face un raid la
voi o să faceți un raid la
you will raid
you'll raid

you will be raiding
you'll be raiding

you are raiding
you're raiding
Persoana a III-a pluralei/ele vor face un raid la
ei/ele o să facă un raid la
they will raid
they'll raid

they will be raiding
they'll be raiding

they are raiding
they're raiding

Sunt prezentate toate variantele gramaticale. Este posibil ca unele să nu fie întâlnite în situații concrete.

Această facilitate este în curs de testare. Dacă observi o problemă, o poți semnala.

Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2022 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro