dictionar englez roman

to satisfy the examiners - a trece un examen la limită




Persoana I-a singularI satisfy the examinerseu trec un examen la limită
Persoana a II-a singularyou satisfy the examinerstu treci un examen la limită
Persoana a III-a singularhe/she/it satisfies the examinersel/ea trece un examen la limită
Persoana I-a pluralwe satisfy the examinersnoi trecem un examen la limită
Persoana a II-a pluralyou satisfy the examinersvoi treceți un examen la limită
Persoana a III-a pluralthey satisfy the examinersei/ele trec un examen la limită

Sunt prezentate toate variantele gramaticale. Este posibil ca unele să nu fie întâlnite în situații concrete.

Această facilitate este în curs de testare. Dacă observi o problemă, o poți semnala.

Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2022 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro